Mart 26, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü Transferde Frene Bastı !

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü 9’u dış transfer ve 1’i dış transfer olmak üzere 10 futbolcu ile anlaştığını açıkladıktan sonra transferde frene bastı.

Geçmiş sezonlarda olduğu gibi yine sezona yeni teknik direktörle başlayarak kadroyu komple değiştirme planları yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde transfer konusu yavaşladı. Yeni teknik direktör Cüneyt Tiryaki’nin raporu doğrultusunda şu ana kadar 10 futbolcu ile anlaşmaya varıldı.

Kulüp Başkanı Şükrü Bodur’un yakından ilgilendiği transfer harekatı kapsamında 52 Orduspor Futbol Kulübü şu ana kadar dış transferde Doğancan Aynacı, Taner Kahriman, Özgen Erdem, Sinan Morgil, Muzaffer Kahraman, Rasimcan Değirmenci, Sergen İlhan, Emre Tosun ve Hasan Kaya’yı kadrosuna kattı. Geçen sezonki kadrodan ise şu ana kadar Gökhan Özer ile kesin olarak anlaşmaya vardığı açıklandı.

2020-2021 sezonunda takımın gol yükünü çeken iki isim olan ve toplamda 20 golle takıma katkı veren Şükrü Kaan Kılıçarslan ve Gökhan Erdöl ile de prensipte anlaşmaya varıldığını ve yeni sezonda takımda olacakları öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!