52 Orduspor Futbol Kulübü Yine Değişecek !

Misli.com 3.Lig’de Play-Off’un dışında kalarak hayal kırıklığı ile sezonu tamamlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun sona ermesi ile birlikte birçok oyuncunun sözleşmesi biterken, önümüzdeki sezon bambaşka yüzlerin takıma katılması bekleniyor.

Her sezon yaşadığı senaryoyu değiştirmeyerek bu sezonda beklentilerin altında kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde kongre yapılacak. Şükrü Bodur’un yeniden başkan seçilmesi beklenen kongrenin ardından yeni sezonun teknik direktörünün ise açıklanması bekleniyor.

Geçen sezonu 3 farklı teknik adamla tamamlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ise teknik direktör konusu çözüldükten sonra kadro yapısı oluşturulacak. Mor-Beyaz-Yeşilli ekipte gelecek olan teknik direktörün kendi kadrosunu kurması beklenirken, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Eşref Korkmazoğlu, Hakan Doğru, Sebahattin Usta, Halil İbrahim Pekşen, Gökhan Özer ve Ali Kemal Başaran hakkında son kararı futbolcular ya da yeni teknik heyet verecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 6 oyuncunun dışında kiralık olarak forma giyen Yusuf Avcılar, Yavuz Alemdar, Taha Ayan, Eyüp Poyraz ve Hasan Genç’in ise yeni sezonda kiralanması beklenmiyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sözleşmesi devam eden ancak kadro dışı olan Cantuğ Temel ve Hakan Yüce’nin yeni sezonda takımdan ayrılması beklenirken Gökhan Berkay Yıldız, Batuhan Bahtiyar, Efe Kağan Kayahan, Batuhan Aktaş, Berat Çelebi, Emre Bayrak, Emrullah Sarıhasanoğlu, Erce Güngör, Gürkan Arslan, Muhammed Emin Balcılar, Oğuzhan Birben, Şükrü Kaan Kılıçaslan ve Ömer İmamoğlu hakında son kararı ise yeni teknik direktör verecek.

Şükrü Bodur’un ise yeni teknik direktör geldikten sonra geçen sezon devre arasında transfer edilen Gökhan Erdöl’ün takımda kalmasını isteyeceği ve takım kaptanlığını vermek istediği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!