TFF 3.Lig 1.Grup ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezon başında transfer edilen Sefa Durmuş ile yolların ayrıldığı, kadro dışı kalan Anıl Taşdemir’in de kısa zamanda sözleşmesini fesih edeceği öğrenildi.

Ligde Amasyaspor Futbol Kulübü beraberliği ile devre arasına mutsuz giren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Ahmet Taşyürek yönetime listesini verdi. Sezonun ikinci yarısı için mutlak transfer isteyen Ahmet Taşyürek’in listesinde ikinci yarıda kullanmak istemediği futbolcular da yer alırken, ilk ayrılan isim ise sezon başında Kuzey Marmara A.Ş.Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor’dan transfer edilen 32 yaşındaki Sefa Durmuş oldu.

52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezonu iki farklı takımda geçiren kanat oyuncusu Sefa Durmuş ile de yeni sezon öncesinde ön sözleşme imzalamıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü formasını sezon başında sıklıkla giyen ancak Ahmet Taşyürek döneminde kulübede kalan Sefa Durmuş, devre arasında ise takımdan ayrıldı. Sefa Durmuş, 52 Orduspor Futbol Kulübü formasını 12 maçta giyerken 2 gol atmıştı.

Yönetim Kurulu tarafından kadro dışı bırakılan Anıl Taşdemir’in ise devre arasında takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, yüksek maaşının ise takımdan ayrılmasını zorlaştırabileceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!