- Temmuz 11, 2023
- No Comment
- 61
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde O İsim Geri Dönebilir
Kulüp Başkanlığına yeniden Şükrü Bodur’un geldiği 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör konusunda hızlıca hareket edilmesi beklenirken Bodur’un geçen sezon…
Kulüp Başkanlığına yeniden Şükrü Bodur’un geldiği 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör konusunda hızlıca hareket edilmesi beklenirken Bodur’un geçen sezon takımı çalıştıran Yavuz İncedal’ı geri getirmek istediği öğrenildi.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun bitmesiyle birlikte önce Yavuz İncedal’ın görevi bırakması ardından ise başkan Şükrü Bodur’un görevden ayrılması sonrasında ufak çaplı bir kriz yaşanmıştı. Tek çatı altında birleşme mevzusu uzun süre gündemde olurken, birleşme gerçekleşmemiş ancak görevi bırakan Şükrü Bodur kongrede yeniden aday olarak başkan seçilmişti.
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur hedefi yine son 3.5 sezondur olduğu gibi 2.Lig olarak belirlerken, geçen sezon son 17 maçta görevde yer alan Yavuz İncedal’ı yeniden takımın başına getirmek istediği öğrenildi. Şükrü Bodur’un, 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne yıllardır getirmek istediği ve geçen sezonun son 17 maçında Ordu ekibinde görev alan Yavuz İncedal, takımı 2.Lige çıkaramamıştı.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün başında 17 maça çıkan ve bu süreçte 9 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet alan Yavuz İncedal, Play-Off finalinde kaybedilen Belediye Derincespor maçının ardından söyledikleri ile gündem olmuştu. İncedal maçın hemen ardından: ”Ben sezon sonuna kadar anlaşmıştım. Son 17 maçta geldim. Önümüzdeki sezonun kararını verecek olan taraf başkanımız ve yönetim kurulumuz. Böyle bir mağlubiyetten sonra kaçan mağlubiyetten sonra üzücü bir psikolojik ortam var. İnsanlar zaman içerisinde kendine geldikten sonra bunu değerlendirecektir. 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne ya da transfer politikasına ait gelecekteki düşüncelerini ortaya koyacaktır.” demişti.
Samet Karadağ