- Temmuz 11, 2023
- No Comment
- 185
Orduspor 1967 A.Ş.’de Teknik Direktör Arayışı
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşme sonuçsuz kalırken, teknik direktör…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşme sonuçsuz kalırken, teknik direktör konusunda ilerleyen günlerde açıklama yapılacağı öğrenildi.
2023-2024 sezonu öncesinde Ordu’da birleşme konusunda spor kamuoyunu meşgul eden günler geride kaldı. Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediyesi Mehmet Hilmi Güler, 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş.’nin görüşmeleri sonuçsuz kaldı. Orduspor 1967 A.Ş.’de bu görüşmeler sonuçsuz kalınca yeni sezon planlaması ise kısa sürede yapılacak.
Ordu ekibi Orduspor 1967 A.Ş.’de henüz herhangi bir teknik direktör ile görüşme olup olmadığı bilinmezken, yeni sezonda takımı Ordulu bir teknik direktörün yönetme ihtimalinin ise yüksek olduğu öğrenildi. Cahit Erçevik’in 2.Lig ekibi Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor ile anlaşmasının ardından teknik direktörsüz kalan Ordu ekibinde yeni sezonda takımı kimin yöneteceği ise merak ediliyor.
Orduspor 1967 A.Ş.’de şu ana kadar birçok oyuncu takımdan ayrılırken, ilk olarak teknik direktör sorununun çözülmesi ve devamında hızlıca transferlere başlanması bekleniyor.
SAMET KARADAĞ