- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 105
52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Altyapı Açıklaması
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada aynı zamanda Bölgesel Amatör Lig ekibi Perşembespor’un Başkanı olan Arda…
![52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Altyapı Açıklaması](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/yonetim.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada aynı zamanda Bölgesel Amatör Lig ekibi Perşembespor’un Başkanı olan Arda Çoluk önderliğinde altyapıda çalışmaların devam ettiği belirtildi.
Yeni sezon öncesinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeniden başkanlık görevine seçilen Şükrü Bodur, yönetimi yenilemişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun bitmesiyle birlikte başkanlığı bıraktığını açıklayan Şükrü Bodur yeniden aday olup başkan seçilirken, yeni yönetimde ise Perşembespor Başkanı Arda Çoluk’a yer vermişti.
Şükrü Bodur’un yeni yönetim kurulu listesinde yer alan Arda Çoluk’a yeni görev dağılımda altyapı sorumluluğu verilmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada: ”Yeni sezon hazırlık çalışmalarımızın yanında Alt Yapı çalışmalarımızda aynı titizlikle devam etmektedir. Alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Arda Çoluk’un himayelerinde yeni sezonda alt yapı takımlarımız için yapılanma çalışmalarımız devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.” ifadelerine yer verildi.
Perşembespor’un başkanı olan ve geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig’de harcadığı paralarla hedefini direkt olarak Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Perşembespor, başkan Çoluk’un ilk senesinde bu hedefini gerçekleştirmeyi başarmıştı.
SAMET KARADAĞ