52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Altyapıya Takviye !

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, altyapı faaliyetleri ile dikkat çeken Ordu Galataspor’un 18 yaşındaki genç ismi Mertcan Dokgöz’ü altyapı kadrosuna dahil etti.

Galatasaray Futbol Okulu olarak Ordu’da faaliyet gösteren ve yeni sezonda Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ordu Galataspor’da ayrılık gerçekleşti. Sarı-Kırmızılı ekip, U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nde olan 52 Orduspor Futbol Kulübü U19 takımına oyuncu gönderdi.

Henüz 2004 doğumlu olan Mertcan Dokgöz, Ordu Galataspor’dan iznini istedi ve kendisi isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü ile anlaşarak transferini gerçekleştirdi. 52 Orduspor Futbol Kulübü genç oyuncunun lisansını da çıkartırken U19 takımında şans verecek.

Orduspor altyapısında futbolla taşınan Mertcan Dokgöz daha sonra Ordu Demirspor altyapısına geçmişti. 2017-2018 sezonu başında kapısından girdiği Ordu Galataspor altyapısında ise her geçen sezon üzerine koyan Dokgöz, geçen sezon Ordu Galataspor U18 takımı ile de şampiyonluk sevinci yaşamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!