2022-2023 sezonunda mücadele edeceği Kadınlar Voleybol 2.Lig öncesinde kadrosundaki eksikleri tamamlamaya çalışan Ünye Gücü FK Voleybol, dört isme imza attırarak rakiplerine gözdağı verdi.

Geçtiğimiz sezon Voleybol Kadınlar 2.Lig’de Play-Off oynayan ancak final etabına kalamayan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, yeni sezona hazırlanıyor. Ordu ekibi, yeni sezon öncesinde anlaştığı isimleri arka arkaya açıklarken dört isme daha imza attırdı. Kırmızı-Siyahlı ekip smaçör Demet Reyhanlıoğlu, orta oyuncu Nurcihan Apak, libero Aleyna Fırat ve pasör Serra Ecem Medin ile sözleşme imzaladı.

Sezon öncesinde ilk ciddi sınavını Samsun’da veren ve 24-25 Eylül tarihleri ardından düzenlenen 1.Turan Yüzüak Voleybol Turnuvası’nda şampiyonluk sevinci yaşayan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, tüm hazırlıkları ile yeni sezona hazırlanıyor. Ünye Gücü FK Kadın Voleybol, yeni sezonda da Play-Off hedefliyor.

Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, resmi sözleşme imzaladığı dört oyuncunun yanı sıra daha önce kaptan Yeşim Terli, pasör çaprazı Öznur Var ve smaçör Rabia Ak ile anlaştığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!