52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Stadyum Hamlesi !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Ordu’da bitme aşamasına gelen Yeni Ordu Stadyumu’nu 1 yıllığına kiralama konusunda resmi teklifte bulundu.

2017 yılında yapımına başlanan ancak 4 yıldır bitmeyen Yeni Ordu Stadyumu’nda son aşamaya gelindi. 4 kez açılış tarihi verilen ancak ertelenen Stadyum konusunda 2021-2022 sezonunda futbol müsabakası oynanması beklenirken, 52 Orduspor Futbol Kulübü ise maçlarını yeni stadyumda oynamak istiyor.

3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde stadyum kiralanması konusunda resmi teklif yapıldığı öğrenildi. İç saha maçlarını şu ana kadar 19 Eylül Stadyumu’nda oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni stadın bitmesiyle birlikte maçlarını yeni statyumda oynamak isterken, bu konuda resmi başvuruda da bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olan Yeni Ordu Stadyumu’na 1 sezonluk kiralama konusunda teklif sunduklarını ve cevap beklediklerini belirtilirken, kiralanması halinde ise taraftar konusunun Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı olduğu öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!