Niyazi Hüseyinoğlu İç Transferi İşaret Etti !

Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, yeni sezon öncesinde iç transferde 10-12 futbolcu ile anlaşmak istediklerini söyledi.

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da transfer çalışmaları hız kazandı. Sezonun bitmesiyle birlikte özellikle Kulüp Başkanı Adem Bekar ile istişare halinde olan Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, yeni sezonda iskeleti bozmayacaklarını belirtti.

Şu ana kadar iç transferde iki isimle anlaştıklarını belirten ve bu sayının gençlerle birlikte 10-12’ye çıkacaklarını belirten genç teknik direktör, dış transfer listesini ise sezonun bitmesiyle birlikte hazırladığını söyledi. İki sezondur kısıtlı imkanlarla takımı ligde tutan Niyazi Hüseyinoğlu, önümüzdeki sezon takıma net olarak katkı sağlayacak isimleri transfer edeceklerini söyledi.

Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda iç transfer konusunda Bilal Can İner, Emre Usta, Gökhan Açıkgöz, Mehmet Seçme, Mertcan Yener, Muhammed Burak Çelik, Onur Hafızoğlu, Ömürcan Çavuşoğlu ve Tevfik Doğukan Pala’nın takımda kalması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!