- Ağustos 31, 2023
- No Comment
- 221
52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Vali Erol’a Ziyaret
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetin kurulu üyeleri, Ordu’da göreve yeni atanan…
![52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Vali Erol’a Ziyaret](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-orduspor-futbol-kulubu-yonetim.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetin kurulu üyeleri, Ordu’da göreve yeni atanan Vali Muammer Erol’u makamında ziyaret etti.
2023-2024 sezonu öncesinde Ordu’da lig maçı hazırlıklarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetim kurulu üyelerinden ziyaretler başladı. Kulüplerin yeni sezon öncesinde ziyaretleri her dönem yaşanırken, 52 Orduspor Futbol Kulübü de göreve yeni atanan Ordu Valisi Muammer Erol’a yaptığı ziyaretle hayırlı olsun dedi.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yapılan ziyarette kulüp başkanı Şükrü Bodur yer alırken aynı zamanda yönetim kurulu üyeleri ile birlikte adeta Ordu Valiliği’ne çıkarma yapıldı. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Ordu Valiliği görevine atanan Muammer Erol’a ile futbol sohbeti yapıldı.
Ayrıca Ordu Valisi Muammer Erol’a üzerinde 52 numara ve Muammer Erol yazılı 52 Orduspor Futbol Kulübü forması hediye edildi. Ordu Valisi Muammer Erol ise yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduğunu söylerken yeni sezonda 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne başarılar diledi.
SAMET KARADAĞ