- Ağustos 31, 2023
- No Comment
- 249
52 Orduspor Futbol Kulübü, Tesislerde Kazandı
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, lig öncesindeki hazırlık maçında Sebat Gençlikspor’u 1-0 yendi. 2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de yer…
![52 Orduspor Futbol Kulübü, Tesislerde Kazandı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-orduspor-futbol-kulubu.jpg)
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, lig öncesindeki hazırlık maçında Sebat Gençlikspor’u 1-0 yendi.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de yer alan iki takım 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Sebat Gençlikspor hazırlık maçında karşı karşıya geldi. İki ekip arasında oynanan maç seyir zevki açısından düşük tempoda geçerken, mücadeleden tek gol çıktı.
Ordu’nun Gülyalı ilçesine bulunan tesislerde oynanan müsabakada ilk yarı golsüz sona erdi. 52 Orduspor Futbol Kulübü ikinci yarının başında golü buldu ve maç bu golün ardından yine düşük tempoda geçti. Oyuncu değişiklikleri ve yorgunluk ile tempo iyice düştü ve maçı 52 Orduspor Futbol Kulübü kazandı.
Bolu kampında oynadığı tüm hazırlık maçlarını kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde ilk kez kazandı.
SAMET KARADAĞ