”52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Gelmeden Önce Son Maçımdı”

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör konusunda en güçlü aday olan Bora Marangoz, sosyal medya hesabından Ordu temsilcisinin yeni teknik direktörü olduğunu açıkladı.

2020-2021 sezonunda şampiyonluk hesapları yaptığı 3.Lig’de istediği sonuçları alamayan ve alınan kötü sonuçların ardından Sinan Bayraktar’ın istifasını kabul eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, yeni teknik direktör konusu çözüldü. Yeni teknik direktör ise kulüpten önce kendi sosyal medya hesabından haberi duyurdu.

52 Orduspor Kulübü anlaştığını sosyal medya hesabından açıklayan Ordulu Teknik Adam Bora Marangoz, “Hekimoğlu Trabzon’dan 52 Orduspor’a gelmeden çıktığım son maçta hediye edilen galibiyet için bütün oyuncuların ve teknik ekibin yüreğine sağlık” ifadelerini kullandı. 52 Orduspor Kulübünün resmi açıklamayı Pazartesi günü yapması bekleniyor.

Ordulu teknik direktör Bora Marangoz’un adı geçtiğimiz sezon Sinan Bayraktar ile birlikte anılmış ancak Mor-Beyaz-Yeşilli ekip kararını Bayraktar’dan yana kullanmıştı. Marangoz, son olarak Misli.com 2.Lig ekibi Hekimoğlu Trabzon’da Teknik Direktör Osman Özköylü’nün yardımcılığını yapıyordu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!