İskender Can Varlık’a Rakip Dayanmıyor !

Ordu’nun son dönemlerde yetiştirdiği profesyonel boksör İskender Can Varlık, ilk iki maçının ardından seri galibiyetlerine devam ederek üçüncü maçında Senegalli rakibi Wally Bachir Diagne’yi de yenmeyi başardı.

İstanbul Kadıköy Boks Kulübü’nün İstanbul’da düzenlediği Boks gecesinde ringe Ordulu İskender Can Varlık çıktı. Profesyonel boks hayatının üçüncü maçına çıkan İskender Can Varlık, Senegalli Wally Bachir Diagne ile karşı karşıya geldi. Kırmızı köşede ringe çıkan Varlık, rakibi karşısında istediğini aldı.

Kariyerinin ilk maçında Türkmenistanlı rakibi Mahmud Begliyev’i, ikinci maçında ise İranlı rakibi Rezaei Mohammadpasha’yı nakavt eden 27 yaşındaki genç boksör, Wally Bachir Diagne karşısında ise aldığı puanlarla galibiyete ulaştı. Maçın bitimiyle birlikte hakem heyetinin puanını bekleyen Varlık, açıklanan karar karşısında Senegalli rakibini yenerek galibiyet serisine devam etti.

Karşılaşmanın ardından Spor52 ve Ordu Yorum Gazetesine özel açıklamalarda bulunan İskender Can Varlık: ”Desteklerini esirgemeyen her zaman yanımda olan antrenörüm Mustafa Genç’in yanı sıra Çamlık Market ailesine, Kadir Yüce, Gökhan Gül ve Hakan Gül’ün yanı sıra üzerimde emeği olan herkese teşekkür ederim.” dedi.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!