- Temmuz 15, 2023
- No Comment
- 75
52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Yeni Rakipler
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu sezon geçen sezonki grubundan sadece Edirnespor ile…
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu sezon geçen sezonki grubundan sadece Edirnespor ile karşı karşıya gelecek.
Geçen sezon TFF 3.Lig’de mücadele eden ve ligi Play-Off potasında bitirdikten sonra finalde kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezona hazırlanıyor. Yaptığı transferlerle birlikte yeni sezon için planlamaya başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün rakipleri belli olurken yeni sezonda yepyeni takımlar Ordu ekibinin rakibi olacak.
52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezonki grubundan sadece Edirnespor ile bu sezon grupta eşleşti. Geçen sezon rakibi olan Edirnespor dışında herhangi bir takımla yeniden karşılaşmayacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün grubunda ise bu sezon 3.Lige yükselen 5 takım yer alıyor.
TFF 3.Lig 1.Grup’ta yer alan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün bu sezonki rakipleri ise Aliağa Futbol A.Ş., Artvin Hopaspor, Ayvalıkgücü Belediyespor, Edirnespor, Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş., İnegöl Kafkas Gençlikspor, Karabük İdmanyurdu Spor, Kepez Belediyespor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü, Malatya Arguvan Spor Kulübü, Mardin 1969 Spor, Talasgücü Belediyespor yeni ve Tarsus İdman Yurdu yer aldı.
SAMET KARADAĞ