• Ekim 5, 2023
  • No Comment
  • 276

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Eski Kalecisi Kosova’ya Transfer Oldu

Fenerbahçe altyapısından yetişerek kariyerinin bir bölümünde 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kiralık oynayan Ahmet Oytun Özdoğan, Kosova Süper Lig ekibi KF…

 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Eski Kalecisi Kosova’ya Transfer Oldu

Fenerbahçe altyapısından yetişerek kariyerinin bir bölümünde 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kiralık oynayan Ahmet Oytun Özdoğan, Kosova Süper Lig ekibi KF Malisheva’ya transfer oldu.

2018-2019 sezonunda o dönem 3.Lig’de Yeni Orduspor ismiyle mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ilk yarı kiralık olarak forma giyen ve sadece iki maçta şans bulmasından dolayı devre arasında takımdan ayrılan 1998 doğumlu kaleci Ahmet Oytun Özdoğan, kariyerine farklı bir yön verdi ve Türkiye’den ayrıldı.

Geçen sezon Trendyol 1.Lig ekibi Yeni Malatyaspor forması giyen kaleci Ahmet Oytun Özdoğan, Türkiye’den ayrılarak Kosova Süper Lig ekibi KF Malisheva’ya transfer oldu ve yeni sezonda ilk kez farklı bir ülkede forma giyecek.

Türkiye’de Fenerbahçe’de profesyonel olduktan sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü, Weecoins Kırklarelispor ve Yeni Malatyaspor’da forma giyen Ahmet Oytun Özdoğan, Süper Lig’de 1, 1.Lig’de 1 ve Türkiye Kupası’da 5 maça çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir