- Ekim 5, 2023
- No Comment
- 555
Üç Sezonda 40 Maça Çıktı Ama Yeni Sezonda Boşta
TFF 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 2026 yılına kadar sözleşmesi olmasına rağmen yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Efe Kağan Kayahan, henüz…
![Üç Sezonda 40 Maça Çıktı Ama Yeni Sezonda Boşta](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9788.jpeg)
TFF 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 2026 yılına kadar sözleşmesi olmasına rağmen yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Efe Kağan Kayahan, henüz herhangi bir takımla anlaşamadı.
Ordu futbolunun son dönemde dikkat çeken genç oyuncularından birisi olan ve son üç sezonda hem 3.Lig’de hem de Türkiye Kupası’nda 40 maça çıkan Efe Kağan Kayahan, geçen sezonu Siirt İl Özel İdarespor’da kiralık olarak forma giyerken yeni sezonda hala takımsız.
Orduspor altyapısından yetişerek U19 takımında şampiyonluk yaşayan Efe Kağan Kayahan, Orduspor formayla Bölgesel Amatör Lig’de maça çıkmış ve Erzurumspor Futbol Kulübü altyapısına transfer olmuştu. Daha sonra Ordu Gücü Futbol Kulübü’ne transfer olarak yine BAL’da oynayan Kayahan, 2020-2021 yılında ise 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde profesyonel sözleşme imzalamıştı.
52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile ligde 29 ve kupada 7 maça çıkan 2001 doğumlu kanat oyuncusu geçen sezon kiralık olarak ise 3.Lig’de Siirt İl Özel İdarespor formasını 4 maçta giymişti/
SAMET KARADAĞ