- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 133
”6 ile 8 Arası Transfer Yapmayı Planlıyoruz”
Kadın Futbol 3.Ligi ekibi 52 Yalıköyspor’da antrenör Abdullah Sözen, yeni sezon öncesinde dış transferde 6 ile 8 arasında takviye yapmak…
Kadın Futbol 3.Ligi ekibi 52 Yalıköyspor’da antrenör Abdullah Sözen, yeni sezon öncesinde dış transferde 6 ile 8 arasında takviye yapmak istediklerini söyledi.
2022-2023 sezonunda mücadele ettiği Kadın Futbol 3.Ligi’nde Play-Off oynayan ve yeni sezon öncesinde iç transferde bazı isimlerle anlaşmaya başlayan 52 Yalıköyspor Kadın Futbol Kulübü’nde, dış transferde ise Fatsa Arslan ve Nazlı Aykut takıma katılmıştı. Ordu ekibinde, takımın kurucularından olan antrenör Abdullah Sözen, açıklamalarda bulundu.
Eylül ayına kadar transferin devam ettiği belirten genç antrenör Abdullah Sözen “Bundan sonra sürecimiz devam edecek. Eylül’e kadar transfer devam ediyor. Gönül ister tabii ki transfer edilen oyuncuların katılması ama bu süreç biraz daha uzuyor. Tabii ki gün geçtikçe aramıza katılacak oyuncular olacak. 6-8 arası transfer yapmayı planlıyoruz. Play-Off’a kalmamız başarıydı Tabii rüya gibi bir sezondu, geride kaldı. Artık önümüzde konsantre olmamız gereken 2.Playoff var inşallah 2.lige çıkacağız” dedi.
Ordu’yu Kadın Futbol Ligi’nde temsil eden üç takımdan birisi olan Ordu Fatsa ekibi 52 Yalıköyspor, 2.Lige çıkmayı hedefliyor.
SAMET KARADAĞ