• Temmuz 30, 2023
  • No Comment
  • 76

Herkes Bunu Konuşuyor, Üç Oğlunu da Oynattı

2023-2024 sezonunda başlayan Almanya 2.Ligi’nin ilk haftasında Herta Berlin teknik direktörü Pal Dardai, sahalarda çok az görülen bir olaya imza…

 Herkes Bunu Konuşuyor, Üç Oğlunu da Oynattı

2023-2024 sezonunda başlayan Almanya 2.Ligi’nin ilk haftasında Herta Berlin teknik direktörü Pal Dardai, sahalarda çok az görülen bir olaya imza attı ve takımda üç futbolcusunu da sahaya sürdü.

Almanya’da sezonun ilk hafta maçı renkli başladı. 2.Lig’de ilk hafta maçı gollü başlarken, Hamburg son dakikalarda iki golün olduğu maçta Schalke 04’ü 5-3 yenmişti. Almanya 2.Ligi’nin ilk haftasının ikinci gününde ise bu sefer gollerin dışında bir olay tüm Dünya’da konuşulmaya başlandı.

2.Lig’de mücadele eden Almanya’nın köklü kulüplerinden Herta Berlin’de teknik direktör Pal Dardai, ilk maçın kadrosuna üç oğluna da şans vermişti. Pal Dardai, 21 yaşındaki Marton Dardai’ye ilk 11’de şans verirken 24 yaşındaki Palkı Dardai ise oyuna 30.dakikada girdi. Hem teknik direktör hem de baba olan Pal Dardai, maçın 78.dakikasında ise 17 yaşındaki en küçük oğlu Bence Dardai’yi sahaya sürerek üçlemeyi tamamladı.

Bundesliga 2’de oynanan Fortuna Düsseldorf-Hertha Berlin maçında Hertha Berlin sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ordulu Futbolcu İçin 8 Milyon Euro !

Ordulu Futbolcu İçin 8 Milyon Euro !

11 Nisan 1997 tarihinde Almanya’nın Bingen şehrinde dünyaya gelen ancak baba tarafından aslen Ordulu olan Suat Serdar 8 Milyon Euro karşılığında…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir