A Grubu’dan Dört Takım Yoluna Devam Ediyor !

Ordu 1.Amatör Lig’de normal sezonun ardından her gruptan dört takım Play-Off’a kalırken Play-Off son 12 maçlarından ardından ise A Grubu…

 A Grubu’dan Dört Takım Yoluna Devam Ediyor !

Ordu 1.Amatör Lig’de normal sezonun ardından her gruptan dört takım Play-Off’a kalırken Play-Off son 12 maçlarından ardından ise A Grubu takımları fire vermeden son 6’ya kaldı.

2022-2023 sezonunda Play-Off maçlarının başladığı Ordu 1.Amatör Lig’de son 6 takım kalırken, bu maçlar öncesinde ise A Grubu takımları dikkat çekiyor. A Grubu’nda Perşembespor, Gülyalı Turnasuyuspor, Galataspor ve Eskipazarspor; B Grubu’nda Kotyora Futbol Kulübü, Kabadüz Belediyespor, Esnafspor ve Fatsa Yaşamspor; C Grubu’nda ise Kumruspor, 52 Yalıköyspor, Aybastıspor ve Korgan Belediyespor Play-Off’a kalırken oynanan maçların ardından ise A Grubu’ndan dört takım da yoluna devam ediyor.

Ligde normal sezonu A Grubu’nda lider bitiren Perşembespor ile ligi ikinci sırada bitiren Gülyalı Turnasuyuspor Play-Off son 6 turunda ise birbirine rakip oldu. Ligin üçüncüsü Galataspor ise bu turda Eskipazarspor ile karşılaşacak. Bu turun ardından ise üçlü finalde kesin olarak A Grubu’ndan iki takım olacak.

Ordu 1.Amatör Lig’de A Grubu’nda Play-Off oynamaya hak kazanan ve ilk turu da geçen Perşembespor, Gülyalı Turnasuyuspor, Galataspor ve Eskipazarspor’un dışında ise B Grubu’nda Kabadüz Belediyespor ile C Grubu’nda Korgan Belediyespor Play-Off’a kaldı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir