- Nisan 4, 2023
- No Comment
- 89
Ünye Futbol Kulübü U14, Çorum’da Kayıpsız Şampiyon Oldu !
2022-2023 sezonunda Ordu U14 Ligi şampiyonu olarak Ordu’yu U14 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında temsil etmeye hak kazanan Ünye Futbol Kulübü…
2022-2023 sezonunda Ordu U14 Ligi şampiyonu olarak Ordu’yu U14 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında temsil etmeye hak kazanan Ünye Futbol Kulübü U14, üç maçın tamamını kazanarak 1.Kademe maçları şampiyonu oldu.
Ordu’yu Çorum’da temsil eden ve 1.Kademe maçlarında rakipleri karşısına çıkan Ünye Futbol Kulübü U14, turnuvayı kupa alarak tamamladı. Çorum Grup Merkezinde 30 Mart- 02 Nisan 2023 tarihleri arasında yapılan U14 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında Çorum Devane Spor Tesisleri’nde sahaya çıkan Ordu ekibi Amasya Özel İdarespor U14’ü 2-0 ve Çankırı Gençlikspor U14’ü 9-0’lık sonuçlarla birlikte finalde Kayseri Erkiletspor U14 ile karşılaştı. Ünye Futbol Kulübü rakibini 1-0 mağlup ederek Çorum grubunu gol yemeden namağlup bir şekilde şampiyonu olarak tamamladı.
Ünye Futbol Kulübü U14 takımının final maçı sonrası düzenlenen törende şampiyonluk kupasını Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın elinden aldı.
SAMET KARADAĞ