Mart 26, 2023

A Koleji’nde Yeni Sezon Bilmecesi !

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde Ordu’yu temsil eden Ordu İEF A Koleji, istediği gibi bir sezon geçirememesinin ardından gözünü yeni sezona dikerken, nasıl bir takımla yola çıkılacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Başkan İlhan Şahin’in çabalarıyla Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde şampiyon olarak 1.Lig’e yükselen Ordu İEF A Koleji, 1.Lig’deki ilk sezonunda Play-Off hedefine ulaşamadı. Sezona fırtına gibi başlayan Ordu temsilcisi, ilk 2 sırada yoluna devam ederken, takımdan ayrılan 2 oyuncu yüzünden düşüşe geçti.

Peş peşe aldığı mağlubiyetlerle iyice gerileyen Ordu İEF A Koleji, sezon başında koyduğu Play-Off hedefine ulaşamazken, son dönemlerde zor zamanlar geçirdi. Sezona tecrübeli Başantrenör Aydın Uğuz ile başlayan ve onunla tamamlayan Ordu ekibinin, yeni sezonda nasıl bir planlama içerisinde olacağı ise henüz netleşmedi.

Oyuncuların tamamının ayrıldığı A Koleji’nde yeni sezon için herkes Başkan İlhan Şahin’den gelecek olan karara kilitlendi. Şahin’in yine iddialı bir kadroyla mı yoksa orta sıralara bir takımla mı ligde mücadele edeceği henüz belli olmadı.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!