• Haziran 11, 2019
  • No Comment
  • 75

Altınordu Belediyespor’da Belirsizlik !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor’da Başkan Fatih Sarı ve yönetim kurulu, 2019-2020 sezonu öncesinde planlamalar yapmaya başlarken,…

 Altınordu Belediyespor’da Belirsizlik !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor’da Başkan Fatih Sarı ve yönetim kurulu, 2019-2020 sezonu öncesinde planlamalar yapmaya başlarken, henüz teknik ekiple anlaşmaya varılmadı.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta aldığı 11 galibiyet 6 beraberlik 7 mağlubiyetle 39 puan toplamış ve grubu 5. sırada tamamlamıştı.

İlk sezonunda Ordulu Teknik Direktör Ergin Döner, yardımcıları ve çoğunluğu Ordulu futbolcularla başarılı bir sezon geçiren Altınordu Belediyespor’da Başkan Fatih Sarı ve yönetiminin, yeni sezon kolları sıvadığı söylense de, hala teknik ekiple anlaşmaya varılmadığı öğrenildi.

2019-2020 sezonda hedefinin bir üst lig olarak belirleyen Altınordu Belediyespor’da nasıl bir yol haritası izleneceği merak konusu haline geldi.

5 sezondan bu yana Altınordu Belediyespor’un başında olan Teknik Direktör Ergin Döner, Ordu temsilcisiyle 3 kez Ordu 1.Amatör Küme finali, 1 kez amatör şampiyonluğu ve Bölgesel Amatör Lig’e yükselme başarıları gösterdi.

Altınordu Belediyespor yönetiminin, Ordulu Teknik Direktör Ergin Döner ve yardımcılarıyla henüz görüşmediği belirtilirken, kısa süre içerisinde görüşmenin yapılıp anlaşmaya varılması bekleniyor.

Anlaşma yapıldıktan sonra ise transfer görüşmelerine hedefe göre start verileceği kaydedildi.

Ordu ekibinin kadrosunda yer alan futbolcular ise görüşmelerin tamamlanıp, teknik ekiple masaya oturmayı bekliyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Ordu Amatör’de şampiyonluk yaşadıktan sonra son birkaç yıldır Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ALtınordu Belediyespor, yeni sezonda Ordu Gücü Futbol Kulübü…
Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil etmesi beklenen Altınordu Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor. Altınordu Belediyesi’nin desteğini somut olarak çekmesinin ardından…
Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

2021-2022 sezonunun henüz başlangıç tarihinin belli olmadığı Bölgesel Amatör Lig’de, Ordu’yu üç takım birden temsil edecek. Geçtiğimiz sezon Ünye 1957 Spor,…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir