Akkuş Belediyespor, 22 Gün Maç Yapmayacak !

Voleybol Erkekler 1.Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, son oynadığı maçın üzerinden 22 gün sonra Malatya Büyükşehir Belediyespor deplasmanında parkeye çıkacak.

2020-2021 sezonunda mücadele ettiği Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde üst lige çıkma mücadelesi veren Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Covid-19 pandemisine takıldı. Son olarak 31 Ekim’de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor deplasmanına giden ve 3-1 galibiyetle Ordu’ya dönen Akkuş Belediyespor, 3 Kasım’da yapılan Covid-19 testlerinde ise pozitif vakalara rastlamıştı.

A Takımdan 1 ve altyapıdan 1 olmak üzere 2 oyuncu, teknik ekipten bir sorumlu ve kulüp çalışanlarından 1 kişi olmak üzere toplamda 4 kişinin Covid-19 testi pozitif çıkan Akkuş Belediyespor’da, maçlar ise ertelenmişti. 7 Kasım’da Erzin Yeşilkent Belediyespor, 9 Kasım’da Hatay Büyükşehir Belediye Spor ve 14 Kasım’da Türşad ile oynaması gereken Akkuş Belediyespor, üç maçı ileri bir tarihe ertelenmişti.

Şu ana kadar 5 haftanın geride kaldığı Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde şu ana kadar 3 maça çıkabilen Akkuş Belediyespor, bu maçlardan 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet alabildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!