Orduspor 1967 F.İ.S.K. Hazırlıkları Hızlandırdı !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Ocak ayında başlaması planlanan lig maçları öncesinde hazırlıklarına hız verdi.

Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve Covid-19 pandemisi nedeniyle oynanmadan Play-Off maçlarına rağmen, normal sezonda mücadele ettiği B Grubu’nu lider bitirdiği için Bölgesel Amatör Lig’e alınan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde hazırlıklar devam ediyor.

Yeni sezon öncesinde teknik direktör Şükrü Bekiroğlu ile yollarını ayırdıktan sonra Telat Özden ile anlaşmaya varan Mor-Beyazlı ekip, iç ve dış transferde ise imzalara başlamıştı. Kulüp tarihinde 6 yıl sonra mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde şu ana kadar dış transferde Eray Eren, Devrimcan Beyaz, Eren Yalçın, Mustafa Bayhan, Alican Özaltun, İlker Ataseven, Oğuz Saltabaş ve Ömercan Arslan’ı kadrosuna katarken, iç transferde ise sadec Oktay Taze’yi açıkladı.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü hazırlıklarına Sagra mevkiinde yer alan tesislerde sürdürürken, yakın zamanda yeni transferlerin açıklanması bekleniyor.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!