Akkuş Belediyespor Baş Antrenörü Değiştirmedi !

Geçtiğimiz sezon Efeler Ligi’nin son maçta kaçıran Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde baş antrenör Mehmet Aydın ile yola devam kararı aldı.

2020-2021 sezonunda ligde normal sezonu Play-Off potasında bitiren ve Play-Off’ta final etabına kadar yükselmeyi başaran Akkuş Belediyespor, kazanması durumunda Efeler Ligi’ne yükseleceği maçta Cizre Belediyespor’a kaybetmiş ve lige yükselememişti.

Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı ile geçen sezon 28 karşılaşmada görev yapan Başantrenör Mehmet Aydın, bu maçlarda 19 galibiyet alırken 9 kez ise parkeden üzgün ayrılmıştı. Mehmet Aydın ile yeniden anlaşan Akkuş Belediyespor’da, transferlerin ise yakında açıklanması bekleniyor.

Her sezon desteklerine devam eden Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci yaptığı açıklamada ise ”Erkekler Voleybol 1.Lig’inde geçtiğimiz sezon ilimizi başarıyla temsil eden Akkuş Belediyespor’umuzda Baş Antrenörümüz Mehmet Aydın ile sözleşme yeniledik. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Ana sponsorumuz HNS Enerji- Akkuş RES Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kuşgöz’ün katılımıyla imzaları attık. İnşallah geçtiğimiz sezon son maçta kaçırdığımız Efeler Ligi hedefimizi bu sezon gerçekleştireceğiz.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!