Akkuş Belediyespor Hedefe Kilitlendi !

Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde mücadele eden Akkuş Belediyespor’da geçen hafta lider Cizre Belediyespor galibiyetini ardından moraller oldukça yükselirken, takımın tek hedefi Efeler Ligi’ne yükselmek.

2020-2021 sezonunda takıma yaptığı takviyeler sonrasında taraftarlarına bir öncesi sezonu unutturan ve iyi transferlerin meyvelerini parkede gösterdiği performansla alan Akkuş Belediyespor’da, geçtiğimiz hafta lider Cizre Belediyespor galibiyeti sonrasında yüzler iyice gülmeye başladı.

Maçta 1-0 geriye düşmelerine rağmen iyi bir oyunla kazandıklarını belirten Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı antrenörü Mehmet Aydın “Bizim için çok önemli bir maçtı, bu bilinçle takım olarak maça sıkı bir şekilde hazırlandık. Geçtiğimiz hafta da yenik duruma düşüp ardından toparlanması bilip maçı kazanmıştık. Bu hafta da aynı şekilde pes etmeyerek maçı çevirdik ve yolumuza hedefimize emin adımlarla devam ediyoruz” dedi.

Takımın iyi oyunu ve gelen galibiyetlerle birlikte mutlu olduklarını belirten takım kaptanı Harun Salif ise yaptığı açıklamada: “Öncelikle takım arkadaşlarımı teknik ekibimizi ve yönetimimizi tebrik ediyorum. Ligin ilk yarısındaki Cizre maçında oyuna bir türlü girememiştik. Ama bugün takım olarak ikinci setten itibaren muhteşem oynadık ve maçı kazanmasını bildik. İnşallah ilk olarak hedefimiz olan play- off’lara gideceğiz ardından da Efeler Ligi’ne yükseleceğiz” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!