Ulubey Belediyespor Transferde Frene Bastı !

Bu sezon tarihinde ilk kez mücadele edeceği Spor Toto Bölgesel Amatör Lig öncesinde transferleri ile kadrosunu güçlendiren Ulubey Belediyespor, transferlerde ise frene bastı.

Covid-19 pandemisi nedeniyle henüz başlamayan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig öncesinde ilk santra heyecanını yaşayacak olan Ulubey Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde teknik heyet ve futbolcularda büyük değişime gidildi. İki sezondur takımın başında olan Şenol Yılmaz Sportif Direktörlük görevine getirilirken, takımın yeni teknik direktörü ise Yalçın Gürsoy olmuştu.

Ulubey Belediyespor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edeceği sezon öncesinde ağırlıklı olarak Ordu ve Sivas doğumlu olan dış transfer politikasında önemli oyuncuları kadrosuna kattı. İç transferde şu ana kadar sadece Muhammed Can Şirin ile anlaştığını duyuran Ulubey Belediyespor, dış transferde ise 10 futbolcuyu kadrosuna kattı.

Ulubey Belediyespor, şu ana kadar Muhammed Büyükçamsarı, Mustafa Yüksektepe, Muhammed Aycan, Ömer Faruk Gürcüoğlu, Necati Can Öztürk, Asım Can Çaykıran, Kaan Kars, Necati Demirbaş, Mehmet Cem Kısa ve Abdullah Yurttaş ile sözleşme imzalarken, transferlerin yakın zamanda devam edeceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!