Akkuş Belediyespor Play-Off’u Söktü Aldı ! 3-0

Voleybol Erkekler 1.Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor, ligin bitmesine rağmen erteleme maçında Niksar Belediyespor’u 3-0 yenerek aldığı galibiyetin ardından Play-Off oynamaya hak kazandı.

2020-2021 sezonunda gözünü Efeler Ligi’ne diken Akkuş Belediyespor, bu sezon oynadığı oyunla izleyenlere zevk veriyordu. Ligde uzun haftalarca Play-Off potasında yer alan Akkuş Belediyespor, son haftalarda potadan çıkarken ligin bitiminde ise bir maç eksiği ile Play-Off hattının bir basamak altında yer alıyordu.

Akkuş Kapalı Spor Salonu’nda ligin Play-Off kaderini belirleyecek maçta Niksar Belediyespor’u konuk eden Akkuş Belediyespor, parkeyi adeta sildi süpürdü. Akkuş Belediyespor kazanmaktan başka bir şeye ihtiyacı olmadığı maçta 25-18, 25-22 ve 25-23’lük setler sonrasında rakibini 3-0 mağlup etti.

Akkuş Belediyespor aldığı galibiyetle birlikte 4.sıradaki Türşad’ı geride bırakarak ligi 4.sırada bitirdi. 2020-2021 sezonunda Play-Off’ta mücadele edecek takımlar ise Milas Belediyespor, Alanya Belediyespor, Saint Joseph, Jeopak Kula Belediyesi, Yeni Kızıltepespor, Hatay Büyükşehir Belediyespor, Cizre Belediyespor ve Akkuş Belediyespor olacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!