Zafer Öztürk’ün Ekibi Belli Oldu !

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor’da Teknik Direktörlüğe getirilen Zafer Öztürk’ün ekibindeki isimler belli oldu.

Geçen sezon adeta kapanma noktasına gelen ve yeni sezon öncesinde geleceği belirsiz olan Altınordu Belediyespor, kulübün altyapısını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne devretmişti. Tüm olumsuzluklara rağmen lige katılma kararı alan ve takımın adını değiştirme konusunda Türkiye Futbol Federasyonu’na gerekli evrakları gönderen Ordu temsilcisi, olumlu yanıt alması halinde Ordu Gücü Spor Kulübü olarak yoluna devam edecek.

Yeni sezonda ise teknik direktör konusunu Zafer Öztürk ile çözen Altınordu Belediyespor’da Öztürk’ün yardımcıları ise belli oldu. Altınordu Belediyespor teknik direktörü Zafer Öztürk’ün yardımcı antrenörlüğünü Özcan Türkmen’in yapacağı açıklanırken, kaleci antrenörü ise Musa Demir olacak.

Kariyerinde Erkek Futbol Takımı’nda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Ordu İdman Yurdu takımlarında görev alan Özcan Türkmen, Kadın Futbol Takımı konusunda ise Orduspor ve Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde görev yaptı. Türkmen, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Kadın Futbol takımı antrenörlüğüne ise devam ediyor. Ordu Futbolu’nun yetiştirdiği önemli kaleci antrenörlerinden birisi olan Musa Demir ve Orduspor ve Ordu Galataspor’da görev aldı. Sezon başında Ulubey Belediyespor ile anlaşan Demir, göreve başlamadan ayrılığı seçmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!