- Eylül 1, 2023
- No Comment
- 250
Akkuş Belediyespor Smaçör’ünü Takımda Tuttu
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor, geçen sezon yaşanan şampiyonlukta takıma katkı sağlayan Berke Eray Yetkin ile iç transferde anlaşmaya…
![Akkuş Belediyespor Smaçör’ünü Takımda Tuttu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Berke-Eray-Yetkin.png)
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor, geçen sezon yaşanan şampiyonlukta takıma katkı sağlayan Berke Eray Yetkin ile iç transferde anlaşmaya vardı.
2023-2024 sezonu öncesinde transferlere başlayan ve takıma katılacak oyunculara maçların Ankara’da oynanma ihtimalini tebliğ ettiği konuluşan Akkuş Belediyespor’da, iç transferler başladı. Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni liginde eski oyuncusu Berke Eray Yetkin ile yeniden anlaştı.
Geçen sezon Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde Play-Off’a kalan ve Final Etabı’nda ilk iki maçta aldığı galibiyetlerle lig terfisi alan Akkuş Belediyespor’un kadrosunda yer alan Berke Eray Yetkin, yeni sezonda da Ordu ekibinde forma giyecek. 1998 doğumlu smaçör Yetkin, geçen sezon 23 maça çıkmıştı.
Akkuş Belediyespor’da ikinci sezonuna girecek olan 25 yaşındaki smaçör Berke Eray Yetkin, Ordu ekibinden önce ise kariyerinde Ziraat Bankası, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Konya BBSK formaları giymişti.
SAMET KARADAĞ