• Eylül 1, 2023
  • No Comment
  • 213

Dünya Şampiyonu Milli Sporcu, Ordu-Giresun Havaalanı’nda Karşılandı

24 Ağustos – 1 Eylül 2023 tarihleri arasında Kazakistan’da gerçekleşen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda 15 Yaş Kızlar Kategorisinde Dünya Şampiyonu…

 Dünya Şampiyonu Milli Sporcu, Ordu-Giresun Havaalanı’nda Karşılandı

24 Ağustos – 1 Eylül 2023 tarihleri arasında Kazakistan’da gerçekleşen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda 15 Yaş Kızlar Kategorisinde Dünya Şampiyonu Deva Dübüş, Ordu-Giresun Havaalanı’da ailesi ile bir araya geldi.

Kazakistan’ın Almatı kentinde düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’da Dünya Şampiyonluğu’na ulaşan sporculardan birisi olan Giresun Bulancak’lı Deva Dübüş memleketine geldi. Milli Takım kafilesinde yer alan ve U15 Yaş Kızlar Kategorisinde 45 Kg Sol Kolda Dünya İkincisi, Sağ Kolda Dünya Şampiyonu olan Deva Dübüş’ü ailesi ve sevenleri Ordu-Giresun Havaalanında coşkuyla karşıladı.

Ordu’nun Gülyalı İlçesi’nde yer alan Ordu-Giresun Havaalanı’nda Dünya Şampiyonu Deva Dübüş’ü karşılamak için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Abdurrahman Genç, İl Temsilcisi Bilal Nebil, Güreş Antrenörü Ömer Faruk Sipahi, Bulancak Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ersan Kelleci, Çotanak İzcilik Spor Kulübü Başkanı Mehmet Türkmen ve Deva Dübüş’ün ailesi çiçeklerle şampiyonu karşıladı.

Deva Dübüş kendisini karşılaşmaya gelenlere teşekkür ederken, antrenörleri ve ailesiyle hasret giderdi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ordu’da Bilek Güreşi Türkiye Birinciliği Müsabakaları Başladı

Ordu’da Bilek Güreşi Türkiye Birinciliği Müsabakaları Başladı

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler A (Erkek-Kız) Türkiye birinciliği müsabakaları Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda Açılış…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir