Mart 27, 2023

Akkuş Belediyespor’a Başkan Demirci’den Tatlı Morali !

Voleybol Erkekler 1.Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Akkuş Belediyesi Başkanı İsa Demirci antrenmanı ziyaret ederek teknik heyet ve sporculara tatlı ikramında bulundu.

Yaptığı takviyelerle geçen sezonu unutmak isteyen ve hedefi olan Efeler Ligi’ne bu sezon sonunda yükselmek isteyen Akkuş Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. İç saha maçlarına oynadığı Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu’nda antrenmanlarını sürdüren Ordu temsilcisinin antrenmanını ise hiçbir zaman takımı yalnız bırakmayan bir isim ziyaret etti.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ve Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu, Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nı ziyaret ederken, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci takımı ziyaretinde şunları söyledi; “Bu sezon Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 1. Ligi’nde ilçemizi ve ilimizi temsil edecek olan Akkuş Belediyespor’umuzun antrenmanını ziyaret ederek oyuncularımıza tatlı ikram edip başarılar diledik. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize güvenimiz tam; inşallah bu sezon azimle çalışarak Efeler Ligi hedefimize ulaşacağız.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!