Mart 27, 2023

Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Kabadüz Belediyespor, 2021-2022 sezonunun ilk antrenmanını Ordu Altınordu İlçesi’nde yer alan Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

TFF’nin Amatör Ligleri oynatma kararının ardından birçok yerel amatör takımlar antrenmanlarına başlarken, bu kafileye Kabadüz Belediyespor’da dahil oldu. Ordu Amatörü’nde mücadele edecek olan Kabadüz Belediyespor, sahaya inerek yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Son olarak Ordu 1.Amatör Lig’de yer alan ve yeni sezonda da birleştirilecek liglerle birlikte Ordu Amatörü’nde mücadele etmesi beklenen Kabadüz Belediyespor, Başkan Yener Kaya’nın da yakından takip ettiği antrenmanla sezonu açtı. Başkan Yener Kaya yaptığı açıklamada ”1. Amatör Ligde bizleri temsil edecek olan Kulüp Yönetimi ,Teknik heyeti ve futbolcularımızı antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledik. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize güvenimiz tam; inşallah bu sezon azimle çalışarak başarılı bir sezon geçireceklerini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kabadüz Belediyespor, son olarak 2019-2020 sezonun oynandığı Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nda mücadele ederken, sezonu 10 puanla son sırada tamamlamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!