- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 82
Akkuş Belediyespor’a Bulgar Smaçör
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde kadrosuna ikinci yabancı oyuncusunu aldı ve son olarak Rams Global Cizre…
![Akkuş Belediyespor’a Bulgar Smaçör](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/ivanov.jpg)
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde kadrosuna ikinci yabancı oyuncusunu aldı ve son olarak Rams Global Cizre Belediyespor forması giyen Bulgar smaçör Svetoslav Ivanov ile anlaştı.
2023-2024 sezonu öncesinde transfer çalışmalarına başlayan Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde başantrenörlük konusunda değişime gitmişti. Takımı şampiyon yapan Mehmet Aydın ile yollarını ayıran ve göreve Hakan Özkan’ı getiren Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, transfer çalışmalarına hız verdi. Ordu ekibi Mikkel Hoff ve Mustafa Cervatoğlu’dan sonra bir isim daha aldı.
Kulüp tarihinde ilk kez Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, iki sezondur Rams Global Cizre Belediyespor forması giyen Svetoslav Ivanov ile anlaştı. Bulgaristan doğumlu olan 23 yaşındaki smaçör oyuncu 194 cm boyunda ve yeni sezonda Ordu’da forma giyecek.
Akkuş Belediyespor’un yeni smaçörü Svetoslav Ivanov, Türkiye’ye gelmeden önce ise Bulgaristan’da uzun süre Marek Union-Ivkoni takımı formasını giydi.
SAMET KARADAĞ