- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 64
Ordulu Orta Saha’nın Gözü Play-Off’ta
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon Kabataş Gençlikspor forması giyen 1999 doğumlu Umut Çekişken, yeni sezon öncesinde Play-Off’ta mücadele edecek takımlardan…
![Ordulu Orta Saha’nın Gözü Play-Off’ta](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/umut-cekisken.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon Kabataş Gençlikspor forması giyen 1999 doğumlu Umut Çekişken, yeni sezon öncesinde Play-Off’ta mücadele edecek takımlardan gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.
Transfer döneminin devam ettiği Türk Futbolu ve Ordu’da futbolcular kendilerine gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Özellikle amatör futbolcular Ekim ayında başlayacak olan lig öncesinde teklifleri değerlendirmeye alırken, Kabataş Gençlikspor forması giyen 1999 doğumlu Umut Çekişken yeni sezon öncesinde transfer listelerinin ilk sıralarında yer alıyor.
Kabataş Gençlikspor forması ile sezonu hüzünlü bitiren ancak orta sahadaki dinamik ve mücadeleci futbolcu ile dikkat çeken 1999 doğumlu Umut, yeni sezon öncesinde yaptığı açıklamada: ”Geçen sezon play-off oynama başarısı gösteren takımlardan teklifler aldım ve teklifleri değerlendiriyorum. Aynı zamanda gelecek tekliflere de açık olduğumu belirtmek istiyorum.” dedi.
Futbola Kabataş Gençlikspor’da başlayan Umut Çekişken, daha sonra Sungubelediye, Muş 1986 Muşspor, 19 Mayıs Belediyespor ve H.Esentepespor formaları giydikten sonra yeniden Kabataş Gençlikspor forması giymişti. Çekişken, kariyerinde Türkiye Kupası’nda da bir maça çıkmıştı.
SAMET KARADAĞ