Altınordu Belediyespor’da Sessizlik Bozuldu !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor’da yeni sezonda sessizlik ilk kez bozuldu ve teknik direktörlük görevine Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan adayı Zafer Öztürk getirildi.

Geçtiğimiz sezon kümede kalma mücadelesi verdiği Bölgesel Amatör Ligi’nin Covid-19 pandemisine takılmasının ardından yeniden BAL’da mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor’da uzun süren sessizlik bozuldu. Geçen sezonun sonunda altyapısını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne veren Altınordu Belediyespor’un yeni sezonda lige bile katılmayacağı gündeme gelirken, teknik direktör konusu ise belli oldu.

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil edecek olan 4 takımdan birisi olan Altınordu Belediyespor’da Teknik Direktörlük görevine daha önce Orduspor’u da çalıştıran Zafer Öztürk getirildi. Altınordu Belediyespor ise 18-19 yaş ortalaması takım ile sezonun ilk antrenmanını Altınordu İlçesi’nde yer alan Spor Toto Altınordu Tesisleri’ne yaptı.

Teknik Direktörlük kariyerinde Tarımspor, Gölköyspor, İkizce Belediyespor, Kumruspor, Ünye 1957 Spor ve Ordu’da birçok lise takımlarında çalışan Zafer Öztürk, Orduspor’da altyapı antrenörlüğü, sportif direktörlük ve son olarak Bölgesel Amatör Lig’de iki maç olmak üzere teknik direktörlük görevleri yapmıştı. Bir dönem Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı da yapan Zafer Öztürk, yakın zamanda yapılması planlanan ancak yapılmayan Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçimleri için başkan adaylığını koymuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!