Altınordu Belediyespor’dan Dostluk Ziyareti !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Zafer Öztürk, Ulubey Belediyespor antrenmanını ziyaret ederek yeni sezon öncesinde başarılar diledi.

2020-2021 sezonunda Ünye 1957 Spor, Altınordu Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ve Ulubey Belediyespor’un Ordu’yu temsil edeceği Bölgesel Amatör Lig 17 Nisan’da başlayacak. Yeni sezon öncesinde ise Ordu’da dostluk rüzgarları esmeye başladı.

Bu sezon üçüncü sezonuna gireceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde teknik direktörlük görevine Zafer Öztürk’ü getiren Altınordu Belediyespor antrenmanlarına ise başladı. 18-19 yaş ortalaması ile ligde mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor, kadroya takviyeler yapmak istiyor.

Altınordu Belediyespor Teknik Direktörü Zafer Öztürk ise antrenmanlarını Perşembe İlçe Stadyumu’nda sürdüren Ulubey Belediyespor’u ziyaret etti. Öztürk yaptığı açıklamada takımın ilk kez mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!