Orduspor 1967 F.İ.S.K. Antalya Kampına Gidiyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin yeni ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına Antalya kampı ile devam edecek.

2020-2021 sezonunda 17 Nisan’da başlaması beklenen Bölgesel Amatör Lig öncesinde hazırlıklarını Ordu’da sürdüren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, 2.Etap kamp çalışmaları öncesinde izne çıktı. 18 Mart Perşembe günü tekrar toplanacak olan Mor-Beyazlı ekip, 2.Etap kamp çalışmasını ise Antalya’da yapacak.

Ordu’da uzun süredir Altınordu İlçesi Cumhuriyet Tesisleri’nde sürdüren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde teknik direktör Telat Özden takımının son durumunu Antalya kampında görecek. 10-12 gün sürmesi gereken kampta en az 3 hazırlık maçı oynaması beklenen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde takıma yeni isimlerin de katılması bekleniyor.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü şu ana kadar dış transferde Oğuz Saltabaş, Eray Eren, Arda Saltan, Emre Yüksektepe, Akın Karaaslan, Lokman Atakol, Muharrem Kaban, İlker Ataseven, Devrimcan Beyaz, Muhammed Akdeniz, Ömercan Aslan, Mustafa Söylemez, Mustafa Bayhan, Tolga Yılmaz, Muhammed Kurt, Eren Yalçın, Asil Aksu, Mustafa Fehmi Dündar, Alperen Yeni, Bahadır Özbucak ve Mervan Melikoğlu, iç transferde ise Oktay Taze, Asil Aksu ve Bora Sarıkaya olmak üzere 24 futbolcu ile anlaşmaya vardı.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Orduspor 1967 F.İ.S.K. Antalya Kampına Gidiyor !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!