Mart 29, 2023

Altınordu, Gözünü Ünye’ye Dikti !

Türk Futbolu’nun futbolcu fabrikası olan ve yetiştirdiği genç oyuncularla dikkat çeken Altınordu, Ünye Futbol Okulu’ndan Atilla Aykun ve Emir Kağan Çifçi ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz yıllarda Ordu Futbolu’na o dönem Ordu Amatörü’nde mücadele eden Altınordu Belediyespor ile yaptığı protokol anlaşması ile giriş yapan İzmir ekibi Altınordu, şimdilerde ise gözünü Ordu’nun Ünye ilçesinde altyapıya verdiği önem ile dikkat çeken Ünye Futbol Okulu’na dikti.

TFF 1.Lig ekibi Altınordu hem mücadeleci anlayışı hem de altyaşta birçok kategoride yetiştirdiği isimlerle Türk Futbolu’na katkı sağlarken, Ünye Futbol Okulu’ndan 2010 doğumlu Atilla Aykun ile anlaştı. Ünye Futbol Okulu’nun yaptığı açıklamada genç futbolcunun futbol eğitimine İzmir Altınordu Kulübü’nde devam edeceği belirtildi.

Atilla Aykun transferi ile Ünye radarını kapatmayan Altınordu, yine Ünye Futbol Okulu futbolcusu olan 2009 doğumlu Emir Kağan Çifçi’yi daha yakından takip etmek üzere İzmir’e davet etti. İzmir Altınordu Kulübü Futbol Akademisi çalışmalarına davet edilen 2009 doğumlu genç isim için deneme antrenmanlarının ardından karar verilecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!