Mayıs 28, 2023

Ünye Yunus Emre Off-Road Kulübü Eli Boş Dönmedi !

Karadeniz bölgesinin en büyük motor sporları organizasyonun olan Karadeniz Off-Road Kupası’nın 2021 yılındaki son yarışı olan Rize Ardeşen’de, Ünye Yunus Emre Off-Road Kulübü iki tane birincilik kazandı.

10-11 Temmuz 2021 tarihinde Murgul’da başlayan Karadeniz Off-Road Kupası, Fatsa, Trabzon ve Ünye’nin ardından son olarak Rize Ardeşen’de sürdü. 2021 yılının son Off-Road organizasyonunda ise Ordu adına yarışan Ünye Yunus Emre Off Road Kulübü, Ordu’ya başarıyla döndü.

Ünye Yunus Emre Off-Road Spor Kulübü, Ardeşen yarışlarında iki farklı kategoride birincilik kürsüsüne çıktı. Başkan Alper Argan, yarışa 25 aracın kayıt yaptırdığını ve 23 aracın da start aldığını Off-Road yarışında S3 klasmanında Pilot Muhammet Gül ve Co Pilotu Harun Gül, S2 klasmanında ise Pilot Celal Cem Yanık ve Co pilotu İbrahim Okuyucu’nun birinci olduklarını belirtti.

Alper Argan yaptığı açıklamada Ünye Yunus Emre Off-Road Spor Kulübü olarak 2022 yılında daha görkemli, coşkulu Uluslararası mahalli yarış ile tekrardan Ünye’lilerin karşısına çıkacaklarını belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!