• Mayıs 20, 2019
  • No Comment
  • 70

Altınordu Hedef Büyüttü !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4. Grubu 5. sırada tamamlayan ve gösterdiği mücadeleyle de takdir toplayan Altınordu Belediyespor’da yeni sezon…

 Altınordu Hedef Büyüttü !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4. Grubu 5. sırada tamamlayan ve gösterdiği mücadeleyle de takdir toplayan Altınordu Belediyespor’da yeni sezon planlaması için Başkan Fatih Sarı, yönetim kurulu üyeleri ve Teknik Direktör Ergin Döner dirsek çürütmeye başladı.

BAL Ligi 4.Grubu 39 puanla 5. sırada tamamlayan Altınordu Belediyespor, oynadığı 24 müsabakada 11 galibiyet 6 beraberlik 7 mağlubiyet aldı.

Geride kalan sezonda ilk kez BAL Ligi’nde boy gösteren Altınordu Belediyespor, yeni sezon öncesinde büyük düşünüyor. İlk iş olarak Teknik Direktör Ergin Döner ve yardımcılarıyla anlaşma yoluna giden Başkan Fatih Sarı ve yönetimi, 2019-2020 sezonunda iddialı bir kadroyla ligdeki yerini almak istiyor.

Yönetim şampiyonluk istiyor

Altınordu Belediyespor’un Fatih Sarı başkanlığındaki yeni yönetimi, orta sıralar yerine iddialı bir takım kurmak için kolları sıvadı. Hem iş adamalarının hem de Altınordu Belediyesi’nin desteğini arkasına almak isteyen yeni yönetim, şampiyonluk için bir kadro kurmanın peşinde.

Yeni sezondaki hedef için yönetim kurulunu bekleyeceklerini aktaran Teknik Direktör Ergin Döner ise; “Yönetim ile yeni sezonda nasıl bir takım kuracağımızı konuşacağız. Hedefe mi yoksa yine bu sezon ki gibi orta sıralara mı bir takım kuracağımızı o zaman belirleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sarı Yeşil Mavili ekip, Teknik Direktör Ergin Döner’in raporu doğrultusunda şampiyonluğa bir takım yapmak isterken, kısa süre içerisinde transfer görüşmelerine başlanacağı kaydedildi. Altınordu Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig 4.Grubu 5. sırada tamamlamış ve sonrasında Play-Out müsabakasında Orduspor’u 3-1 yenerek yeni sezonda da BAL Ligi’nde mücadele etme hakkı kazanmıştı.

Ordu Hayat

Related post

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Ordu Amatör’de şampiyonluk yaşadıktan sonra son birkaç yıldır Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ALtınordu Belediyespor, yeni sezonda Ordu Gücü Futbol Kulübü…
Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil etmesi beklenen Altınordu Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor. Altınordu Belediyesi’nin desteğini somut olarak çekmesinin ardından…
Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

2021-2022 sezonunun henüz başlangıç tarihinin belli olmadığı Bölgesel Amatör Lig’de, Ordu’yu üç takım birden temsil edecek. Geçtiğimiz sezon Ünye 1957 Spor,…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir