• Ağustos 29, 2019
  • No Comment
  • 66

Altınordu Yeni Sezona Hazırlanıyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına Teknik Direktör Nurullah Başköy nezaretinde devam ederken, genç oyuncuların…

 Altınordu Yeni Sezona Hazırlanıyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına Teknik Direktör Nurullah Başköy nezaretinde devam ederken, genç oyuncuların mücadele ve hırsı dikkatlerden kaçmadı.

Yeni sezon öncesinde 6 sezondan bu yana takımda yardımcı antrenörlük yapan Nurullah Başköy’ü takımın başına getiren Altınordu Belediyespor’da yardımcı antrenör ise Orduspor’un eski kalecilerinden Oğuz Aksu oldu.

Yeni sezon hazırlıklarına Karşıyaka Spor Tesisleri’nde devam eden Altınordu Belediyespor’da futbolcuların moralli ve istekli olması teknik ekibin yüzünü güldürdü.

İç transfer tamam!

Sarı Yeşil Mavili ekip, Teknik Direktör Nurullah Başköy’ün raporu doğrultusunda iç transferde yoluna devam edeceği isimlerle sözleşme imzaladı. Ordu temsilcisi, kaleciler Ali Köksal ve Mustafa Fehmi Dündar, Mustafa Bayhan, Tolga Yılmaz, Mehmet Batuhan Şenel, Eren Yalçın gibi isimlerle yeniden anlaşmaya vardı.

Altyapıdan da var…

Altınordu Belediyespor, dış transferde fazla oyuncu almayı tercih etmedi. Bunun yerine altyapıya yönelen Ordu ekibi, altyapıdan 10’u aşkın gençle sözleşme imzaladı.

“En iyi şekilde temsil edeceğiz”

Altınordu Belediyespor’u hak ettiği yerlere getirmek ve gençlere önem vermek için burada olduklarını aktaran başarılı çalıştırıcı; “10 yıldan bu yana Ordu futbol camiasının içerisindeyim. 4 yıl futbol oynadıktan sonra 6 sezondan bu yana da Ergin Döner hocamla beraber antrenörlük yaptım. Ergin hocamdan bir şeyler öğrendim, tecrübe kazandım. Altınordu Belediyespor’u en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Şuan takımımızda 22 tane oyuncu var, bunların 21 tanesi Ordulu. Takımımızda 2 tane tecrübeli oyuncumuz var. Ali Köksal ve Ertan Şahin. Bunların dışındaki oyuncularımız hep 1996 ile 2003 arası doğumlulardan oluşuyor” dedi.

“Genç bir ekip yaptık”

Genç ve mücadeleci bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyleyen Başköy; “Amacımız gençlerden oluşan mücadeleci bir takım ortaya çıkarmak. Oyuncularımızın neredeyse tamamı Ordulu. Biz kendi gençlerimize önem veriyoruz. Ne yapacaksak onlarla beraber yapacağız. Hepsine güvenimiz tam. Hazırlıklarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. İnşallah 2019-2020 sezonunu en iyi şekilde geçirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Ordu Amatör’de şampiyonluk yaşadıktan sonra son birkaç yıldır Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ALtınordu Belediyespor, yeni sezonda Ordu Gücü Futbol Kulübü…
Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil etmesi beklenen Altınordu Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor. Altınordu Belediyesi’nin desteğini somut olarak çekmesinin ardından…
Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

2021-2022 sezonunun henüz başlangıç tarihinin belli olmadığı Bölgesel Amatör Lig’de, Ordu’yu üç takım birden temsil edecek. Geçtiğimiz sezon Ünye 1957 Spor,…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir