• Ağustos 29, 2019
  • No Comment
  • 47

Hakan Yiğit Yeniden Urla’da !

1.5 sezon boyunca Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nı çalıştıran Hakan Yiğit, Urla Belediye Gençlik Spor Basketbol takımının başına getirildi. Orduspor’da başarılı…

 Hakan Yiğit Yeniden Urla’da !

1.5 sezon boyunca Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nı çalıştıran Hakan Yiğit, Urla Belediye Gençlik Spor Basketbol takımının başına getirildi.

Orduspor’da başarılı işler yapan Başantrenör HakanYiğit, daha önce de çalıştırdığı Urla Belediye Gençlik Spor Basketbol takımıyla anlaşırken, boş mukaveleye imza attı.

Bu sezon takımın başına geçen Antrenör Hakan Yiğit, duygularını şu sözlerle ifade etti.”Sevgili dostlarım Urla Belediye Gençlik Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından bu yıl ki feda sezonunda benimde elimi taşın altına koymam istendi. Her platformda Urla bizim sevdamız diyoruz ve gerçekten de öyle. Hal böyle olunca da kayıtsız kalamazdım ve boş mukaveleye imzamı attım. Çok zor bir basketbol sezonu bizleri bekliyor, belki de kariyerimin en zor sezonu olacak ama sizlerin tribünlerde bizlere vereceğiniz destekle Urlamızı 1. ligde tutmaya çalışacağız. Urlamıza hayırlı olsun.”

Urla Belediye Gençlik Spor Kulübü, 2019-2020 sezonunda Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde mücadele edecek.

Daha önce Urla Peraspor, Orduspor, Beckerspor gibi takımları çalıştıran Yiğit, artık Urla Belediye Gençlik Spor Kulübü’nün başarısı için ter dökecek.

Ordu Hayat

Related post

Orduspor’un Eski Hocası CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Orduspor’un Eski Hocası CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nda 1.5 sezon görev alan ve ardından memleketi İzmir’e dönen Hakan Yiğit, Urla Belediyesi için CHP’den Belediye Başkanlığı’na…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir