”Amacımız 3.Lig’e Çıkmak”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da Kulüp Başkanı Mehmet Ali Durak yaptığı açıklamada oynayacakları tüm maçları kazanmak istediklerini söyledi.

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan ve 6 Haziran’da başlayacak lig öncesinde son antrenmanlarını yapan Ünye 1957 Spor’da hedef 3.Lig. Yapılan transferlerle hedefini üst lige olarak belirleyen Ünye 1957 Spor’da kulüp başkanı Mehmet Ali Durak önemli açıklamalarda bulundu.

Ünye 1957 Spor’u iyi yerlere getirmek istediklerini ve bu bağlamda lige hazırlandıklarını belirten Kulüp Başkanı Mehmet Ali Durak “Grupta 6 maç oynayacağız. Eğer hedefimize ulaşırsak, 3 müsabaka da finallerde oynayacağız. Toplamda 9 tane maçı kazanan şampiyon olacak. Kiminle oynadığımız önemli değil. Her yerde iyi takımlar var. Her ilden takımlar var. Keyifli bir lig olacak. Amacımız Ünye 1957 Spor’u 3.Lig’e çıkarmak” dedi.

BAL 3.Bölge 2.Grup’ta Ünye 1957 Spor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Tonya Gençlik ve Sebat Gençlik ile mücadele edecek.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!