Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Lisansları Bekliyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, 6 Haziran’da oynanacak olan Ünye 1957 Spor maçı öncesinde lisanslar çıkmadı.

2020-2021 sezonunda 6 yıl aradan sonra Bölgesel Amatör Lig’e dönüş yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde lisans işlemleri devam ediyor. Mor-Beyazlı ekipte son olarak Altaş Soyaspor adıyla mücadele edilen Bölgesel Amatör Lig’e Ünye 1957 Spor maçı ile dönüş yapacak.

6 Haziran Çarşamba günü oynanacak olan karşılaşma öncesinde futbolcuların lisanslarını tamamlamak isteyen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, işlemlerin Cuma gününe kadar bitirilmesi bekleniyor. Ordu temsilcisi şu ana kadar iç Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü iç transferde Oktay Taze, Asil Aksu, Yağız Berkay Hazar ve Bora Sarıkaya ile anlaşmıştı.

Son olarak hazırlık maçında Atakum Belediyespor’u 2-0 yenerek lig maçı öncesinde hazır bir görüntü veren Ordu temsilcisi dış transferde ise Akın Karaslan, Alperen Yeni, Arda Saltan, Bahadır Özbucak, Burak Gezer, Devrimcan Beyaz, Emre Yılmazer, Emre Yüksektepe, Eray Eren, Eren Yalçın, Lokman Atakol, Mervan Melikoğlu, Muhammed Akdeniz, Muhammed Kurt, Muharrem Kaban, Mustafa Bayhan, Mustafa Fehmi Dündar, Mustafa Söylemez, Oğuz Saltabaş, Ömercan Aslan ve Tolga Yılmaz ile anlaştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!