Mart 27, 2023

Artık Criptoswaps Orduspor 1967 F.İ.S.K. Oldu !

TFF 3.Lig ekibi hafta başından bu yana merakla beklenen sponsorluk anlaşmasını imzalarken, takımın yeni adı Crıptoswaps Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü oldu.

Ordu’yu 3.Lig’de temsil eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, daha önce de bazı Anadolu takımları ile sponsorluk anlaşması imzalayan Criptoswaps firmasıyla isim ve forma sponsorluğu konusunda 1.5 yıllığına anlaşmada vardı.

Yapılan imza törenine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, Criptoswaps yönetim kurulu başkanı Hamza Özkan Cıbır ve beraberindekiler katılırken, 1.5 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Türkiye’nin ilk yerli Blockhain ağı ile üretilen token sistemi Criptoswaps ile yapılan sponsorluk anlaşması gereği takımın isim ve forma sponsoru 1.5 yıllığına Criptoswaps olarak atsıza Orduspor Token’in ön satışlarına olarak 10 Aralık’ta başlanacağı öğrenildi. Türkiye’de sportif pazara daha önce giren Criptoswaps, Zonguldak Kömürspor ve 1074 Çankırıspor ile de sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!