Mart 24, 2023

Cahit Erçevik’i Ordu’ya Getiren Detay !

TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde teknik direktörlük görevinde Edirnespor’dan istifa eden Cahit Erçevik getirilirken, kulüpte görev yalan Evren Dönmez’in bu hamlede önemli rol oynadığı öğrenildi.

Türk Futbolu’nda son yıllarda görülen en ilginç teknik direktör transferi Cahit Erçevik, Edirnespor ve Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü üçgeni arasında yaşandı. 4 Aralık Cumartesi günü Ordu’da Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nü 6-1 yenen Edirnespor’un başında olan Cahit Erçevik, 6 Kasım Pazartesi görevinden istifa ederek iki gün önce 6 golle mağlup ettiği Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün yeni teknik direktörü olmak İçin 7 Kasım’da Ordu’ya geldi.

3 gün içinde farklı duygularla takım değiştiren Cahit Erçevik konusunda ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü cephesinde Evren Dönmez detayı dikkatlerden kaçmadı. Takımdan ayrılan Telat Özden dönemi ve son oynanan Edirnespor maçında altyapı antrenörü Gökşin Çelik ile birlikte kulübede olan Evren Dönmez’in, önce yönetimi ardından ise Cahit Erçevik’i bizzat ikna ettiği öğrenildi.

İki ismi futbolculuk döneminde Tarım Kredispor forması altında takım arkadaşı olduğu ve özellikle 2007-2008 sezonunda 3.Lig’de birlikte birçok maça çıktığı hafızalarda yer alıyor. İlk futbolu bıraktığı dönem olan 2017-2018 sezonunda ise Kayseri Şekerspor’da Teknik Direktörlük yapan Cahit Erçevik’in ekibinde yer alan Evren Dönmez, 2018-2019 sezonunda ise futbola dönerek Orduspor ile Ordu 1.Amatör Lig’de forma giymiş ve şampiyonluk sevinci yaşamıştı.

Evren Dönmez futbolu ikinci kez bırakmasının ardından ise 2019-2020 sezonu başında Çatalcaspor’da göreve başlayan Cahit Erçevik ile yeniden çalışmaya başlamıştı. Cahit Erçevik ve Evren Dönmez, bu sefer Ordu’da Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü çatısı altında bir araya geldi.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!