Aşkın Tören’den Beklenen Ziyaret !

Ordu Altınordu İlçe Belediye Başkanı Aşkın Tören, 52 Orduspor Futbol Kulübü binasına gerçekleştirdiği ziyaret ilk yarının son maçları ve ligin kalanı için başarılar diledi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Misli.com 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün bu sezon yıldızı barışmazken, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ise iki taraf için yaptığı hamlelerle fitili yeniden ateşledi.

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden ve şampiyonluk mücadelesine yeniden dahil olmak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Gülyalı İlçesi’nde yer alan tesislerine giden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetim kurulu ile bir araya geldi. Bodur ise yapılan ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu söyleyerek Aşkın Tören’e plaket taktim etti.

Aşkın Tören’in Belediye Başkanı olduğu Altınordu İlçesi ile Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ise bu günlerde ‘çöp’ tartışması yaşıyor. Mor-Beyazlı ekip, tesislerin etrafında yer alan çöp konteynırlarının Altınordu Belediyesi tarafından bilerek azaltıldığını söyleyerek düzelmesi için yetkilileri göreve davet etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!