• Aralık 5, 2019
  • No Comment
  • 54

Aziz Hoca’nın Talebeleri İyi Başlayamadı !

Ordu 1.Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Ordu’nun en tecrübeli antrenörünün çalıştırdığı Esnafspor’da işler yolunda gitmiyor. Yeşil sarılı ekip, çıktığı…

 Aziz Hoca’nın Talebeleri İyi Başlayamadı !

Ordu 1.Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Ordu’nun en tecrübeli antrenörünün çalıştırdığı Esnafspor’da işler yolunda gitmiyor. Yeşil sarılı ekip, çıktığı 6 müsabakada sadece 3 puan toplayabildi.

Lige istediği gibi başlayamayan Ordu Esnafspor, Kirazlimanıspor maçı hazırlıklarına Altınordu Karşıyaka Tesisleri’nde antrenör Hakan Aktaş nezaretinde devam etti.

Geride kalan haftalardaki kötü sonuçları telafi etmek isteyen Esnafspor, Kirazlimanıspor’u mağlup ederek kötü gidişe son vermek istiyor.

6 maçta 3 puan…

Gruptaki tek galibiyetini Kumruspor’a karşı hükmen 3-0 alan Esnafspor, Korgan Belediyespor ve Gülyalı Turnasuyuspor’a 3-1, Çamaşspor’a 2-1, Doğaspor’a 5-0 ve Aybastıspor’a 2-0 mağlup oldu.

Esnafspor’da tecrübeli antrenör Aziz Tokat her ne kadar takımın başında tüm antrenmanlarda yer alsa da, takımı daha önce Play-Off’a taşıyan ve gençlere önem veren Hakan Aktaş çalıştırıyor. Genç bir takıma sahip olduklarını söyleyen Aktaş, her geçen hafta üzerine koyup daha iyi olacaklarını dile getirdi.

“Üst sıralara tırmanacağız”

Tecrübeli antrenör Aziz Tokat ise daha ligin başında olduklarını ve takımına inandığını belirterek; “Lige istediğimiz gibi başlayamadık. Tabi bunda takımdaki bazı oyuncuların ayrılması ve genç oyuncularla mücadele etmemizin de etkisi var. Her şeye rağmen var gücümüzle mücadele ediyoruz. Daha iyi olacağız. Hakan hocam da bizimle. Esnafspor’u daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz. Bu hafta Kirazlimanıspor ile karşılaşacağız. O müsabakadan galip ayrılıp, üst sıralara tırmanmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ordu Esnafspor, 8 Aralık 2019 Pazar günü saat 11.00’da Altınordu Karşıyaka Tesisleri’nde Kirazlimanıspor ile karşılaşacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Esnafspor’un Genç Kalecisi Kariyerine Tokat’ta Devam Edecek

Esnafspor’un Genç Kalecisi Kariyerine Tokat’ta Devam Edecek

Ordu 1.Amatör Lig’de ligde kalmayı garantileyen ve sezonu tamamlayan Esnafspor’da sezon genelinde kaleyi koruyan 2005 doğumlu Ordulu Efe Kuvan, Tokat 1.Amatör…
Esnafspor Ligde Kalmayı Çamaş’ta Garantiledi 1-3

Esnafspor Ligde Kalmayı Çamaş’ta Garantiledi 1-3

Ordu 1.Amatör Lig’de 17.haftada B Grubu’nda alt sıraların en kritik karşılaşması Çamaş’ta oynanırken, dört gol ve dört kırmızı kartın çıktığı maçı…
Gülyalı Turnasuyuspor Galibiyete Uçtu 2-3

Gülyalı Turnasuyuspor Galibiyete Uçtu 2-3

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Gülyalı Turnasuyuspor, ikinci yarıda dört golün atıldığı maçta Esnafspor karşısında uzun süre 10 kişi oynamasına rağmen…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir